Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкові права при розлученні: як захистити свої інтереси?

1
17:59, 29.09.2024
Спадкові права при розлученні: як захистити свої інтереси?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як жінка, виявила, що мій чоловік, з яким ми розлучаємося, намагається ухилятися від передачі мені частини спадщини, яку ми спільно отримали під час шлюбу. Як можу я захистити свої спадкові права та отримати справедливу частину майна, на яке я маю законне право? Чи є юридичні шляхи, які дозволять мені отримати компенсацію в разі відмови чоловіка передати мені мою частину спадщини? Які кроки мені слід підняти у цій ситуації, щоб захистити свої інтереси та отримати справедливе вирішення питання про спадщину?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
18:33, 29.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли ви стикаєтеся з можливим ухиленням від передачі частини спадщини, отриманої під час шлюбу, важливо розуміти, що спадкове майно, отримане в період шлюбу, зазвичай не вважається спільною сумісною власністю подружжя, якщо не було інших домовленостей, таких як шлюбний контракт. Однак, якщо спадкове майно було використане для покращення спільного майна або спільного проживання, можуть виникнути підстави для інших юридичних кроків.

Згідно зі статтею 57 Сімейного кодексу України, майно, отримане одним з подружжя в спадщину, є його особистою приватною власністю. Однак, якщо ви вважаєте, що були вкладені спільні кошти в поліпшення цього майна, можна вимагати часткової компенсації або визнавати таке майно спільною сумісною власністю через суд.

Щоб захистити свої інтереси, вам рекомендується:

1. Звернутися до адвоката, який спеціалізується на сімейному праві, для консультації щодо вашої конкретної ситуації та можливих дій.

2. Підготувати та зібрати всі документи, які можуть підтвердити вкладення спільних коштів або ваш особистий вклад у поліпшення спадкового майна, такі як чеки, банківські виписки, контракти на будівельні роботи тощо.

3. Подати позов до суду про визнання частки у спадковому майні спільною сумісною власністю, якщо є підстави вважати, що ви маєте на це право, або про стягнення компенсації за ваш вклад у покращення цього майна.

4. У разі відмови колишнього чоловіка від добровільного врегулювання питання, подавати до суду заяву про розподіл спільного майна подружжя, враховуючи всі обставини, що можуть вплинути на рішення суду.

Суд, розглядаючи справу, буде керуватися нормами Сімейного кодексу України, а також іншими відповідними законодавчими актами. Ваша задача - надати суду чіткі докази вашої участі у покращенні спадкового майна або підтвердження вашого права на частку в ньому.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы