Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Юридична Консультація по военной службе

Юридична Консультація з військового права

Юридична консультація з військового права ставить своїм завданням повідомити про існуючі юридичні проблеми та способи їх подолання в таких темах, як права військовослужбовців, їх пільги, відстрочення і звільнення від військової служби в Збройних силах України. Також даний розділ юридичних консультацій консультує про службу за призовом, за контрактом, про особливості несення служби військовослужбовців жіночої статі. Буде оновлена забута тема про військових у законодавстві, яка носить неабиякий специфічний характер і вимагає від юриста чіткого розуміння логічних взаємозв'язків виконання того чи іншого нормативного акта, передбаченого Законодавством України.

Консультація військового юриста також просвітить вас щодо військової пенсії, терміну виходу на пенсію, про особливі пільги тих, хто служив в зоні бойових дій і на кордоні. У тому випадку, якщо у Вас виникло питання на одну чи кілька з перелічених тем, звертайтеся до фахівця. При цьому, консультація юриста у нас безкоштовна, але разом з тим, і загальнодоступною для ознайомлення широкого кола читачів. У тому випадку, якщо Вам важлива терміновість отримання юридичної допомоги, а також збереження розголошення інформації з будь—яких причин, повне вирішення тієї або іншої проблеми (підготовка документації, захист в судовій інстанції і т.д.), у нас існує платна юридична консультація — всі дані залишаються між Вами і Вашим юристом, а відповідь Ви отримуєте за кілька хвилин (звичайно, якщо проблема не вимагає ретельної підготовки юриста для відповіді — роботи з певними документами, фактами і т. п.)!


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы