Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з демобілізацією.

1
03:31, 21.09.2024
Проблема з демобілізацією.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як громадянин України, був призваний на військову службу під час мобілізації 2014 року. Згідно з законодавством, я мав би бути демобілізований після завершення строку служби, але це не сталося, і я продовжую перебувати в зоні АТО. Протягом всього цього часу я не отримав жодного офіційного повідомлення або роз'яснення від військової комендатури про причини, по яким я не був демобілізований. Які мої права в такій ситуації? Чи можу я самостійно ініціювати процес демобілізації, і якщо так, то як саме я маю це зробити? Чи є якісь законодавчі норми, які регулюють строки демобілізації призваних під час мобілізації? Які документи маю пред'явити, і до яких органів маю звернутися, щоб вирішити цю проблему?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
04:23, 21.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

У вашій ситуації важливо розібратися з правами, які надаються військовослужбовцям, призваним під час мобілізації, та механізмами, передбаченими законодавством для вирішення питання демобілізації.

Відповідно до статті 39 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", строк служби військовослужбовців, призваних під час мобілізації, визначається на період дії воєнного стану чи особливого періоду. Проте, законодавством передбачено, що демобілізація здійснюється за рішенням Президента України після завершення вказаних умов або за окремими указами.

Якщо ви не отримали офіційного повідомлення про продовження строку служби або інших роз'яснень, ви маєте право звернутися до військової частини, в якій проходите службу, із запитом на надання роз’яснень щодо вашого статусу. Рекомендується зробити це письмово, з обов'язковою реєстрацією вашого звернення в канцелярії військової частини.

Крім того, згідно зі статтею 16 Закону України "Про звернення громадян", ви маєте право подати звернення до Міністерства оборони України або Генерального штабу Збройних Сил України з вимогою розгляду вашого питання щодо демобілізації. В такому зверненні слід вказати вашу особисту інформацію, обставини вашого призову і служби, а також чітко сформулювати прохання про надання інформації щодо вашого демобілізаційного статусу.

Якщо ваше питання залишається невирішеним, ви можете звернутися до уповноваженого Верховної Ради України з прав людини або до суду з адміністративним позовом, оскільки затримка з демобілізацією може порушувати ваші конституційні права. В такому випадку вам знадобляться всі наявні документи, що підтверджують вашу службову діяльність, копії звернень і відповідей на них.

Задля більш детальної консультації і допомоги в підготовці документів, варто також звернутися до юриста, який спеціалізується на військовому праві. Це допоможе ефективніше захистити ваші права та інтереси.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы