Если вдруг Вам понадобилась консультация юриста по военной службе, смело обращайтесь сюда - здесь вам помогут советом, подскажут, что делать, и что делать не следует - опытные юристы всегда рады вам помочь!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Я жена военнослужащего когда его призывали 15.11.2009 г первый раз на войсковую службу он на себя получил подъемное пособие а на семью не успел оформить документы(не могли не где прописаться)он там работал 8 мес.потом его перевели другую в/ч и мы прописались но в том в/ч нам отказали в пособий хотя у нас есть справка о том что в том в/ч не получили пособие скажите пожалуйста нам действительно не положено
Уважаемый специалист!
Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!
Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и
содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно
или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому,
настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем
участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение,
в корне или частично не согласны с ним.
Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний
и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и
реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных
людях, и юриспруденции в целом.
Ответьте на вопрос (ваша консультация):
Уважаемый пользователь!
Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!
Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем
участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение,
в корне или частично не согласны с ним.
Підйомна допомога на членів сім'ї виплачується військовою частиною, в яку призначений або де проходить службу військовослужбовець, за умови виписки їх за попереднім місцем проживання і прописки за місцем служби військовослужбовця, після надання довідки кадрового (стройового) органу про склад сім'ї (із зазначенням дати народження дітей, батьків, усиновителів),найменування населеного пункту, з якого прибула сім'я, дату прибуття сім'ї.
У разі якщо члени сім'ї виписані за попереднім місцем проживання, переїхали до місця служби військовослужбовця, але до надання житлової площі і оформлення прописки тимчасово проживають на житловій площі інших квартиронаймачів або в будинках, що належать громадянам, підйомна допомога виплачується на них, якщо фактичний їх переїзд для постійного проживання до місця служби військовослужбовця підтверджений довідкою кадрового (стройового) органу за новим місцем служби із зазначенням складу сім'ї, дати народження дітей, батьків (усиновителів), найменування населеного пункту, з якого прибула сім'я, і дати прибуття сім'ї.
Якщо члени сім'ї виписані за попереднім місцем проживання, переїхали для проживання в інші населені пункти через відсутність житлової площі за новим місцем служби військовослужбовця, підйомна допомога на них виплачується після надання довідки домоуправління або житлово-експлуатаційної контори (за місцем проживання) про
склад сім'ї(із зазначенням дати народження дітей,батьків, усиновителів), найменування населеного пункту, з якого вибули (із зазначенням дати виписки) і в який прибули (із зазначенням дати прибуття) члени сім'ї. У разі неможливості прописки членів сім'ї за місцем проживання підйомна допомога на них виплачується за наданою довідкою відповідного військового комісаріату, що видається за заявою членів сім'ї,із зазначенням у ній, крім цих відомостей, місця проживання. (п. 14 Інструкції про порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил України підйомної допомоги)
Підйомна допомога військовослужбовцям, у тому числі на членів сім'ї, виплачується не більше ніж за два переїзди військовослужбовця протягом календарного року, пов'язані з призначенням на посади і передислокацією військової частини або підрозділу. При цьому фактичний переїзд військовослужбовця визначається за датою вступу його до виконання обов'язків за посадою або прибуття в новий пункт постійної дислокації військової частини (підрозділу),а членів сім'ї - за датою прибуття їх до нового місця служби військовослужбовця (п. 16 Інструкції про порядок виплати військовослужбовцям Збройних Сил України підйомної допомоги )
Дивіться інструкцію за посиланням //zakon4.rada.gov.ua/laws/show/z0940-01 br />
Тобто виплати повинні бути здійснені як під час першого, так і під час другого переезду (не більше ніж 2 рази в рік), однак потрібно було надати встановлені документи:
- під час першого переїзду – довідку відповідного військового комісаріату, що видається за заявою членів сім'ї (абз. 3 п. 14 Інструкції)
- під час другого переїзду - довідку кадрового (стройового) органу про склад сім'ї (із зазначенням дати народження дітей, батьків, усиновителів),найменування населеного пункту, з якого прибула сім'я, дату прибуття сім'ї (абз. 1 п. 14 Інструкції)
Оскільки було всього два переїзди (протягом року), то допомога повинна була виплачуватися двічі.
Тому відстоюйте свої права на отримання допомоги.
Бажаю успіху.
______________ Щоб отримати юридичну консультацію - напишіть своє питання на сайті!