Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Наслідки невиплати аліментів: як захистити свої права?

1
11:38, 11.10.2024
Наслідки невиплати аліментів: як захистити свої права?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Шановний юристе, як жінка Варя, я стикнулася з проблемою невиплати аліментів моїм колишнім чоловіком, який відмовляється виконувати судове рішення. Це призвело до фінансових труднощів для мене та нашої спільної дитини. Які юридичні кроки можна підприйняти для примусового стягнення аліментів? Чи є можливість взяти кредит або отримати соціальну допомогу в разі невиплати аліментів? Як захистити свої права і забезпечити дотримання судового рішення?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
12:13, 11.10.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У разі невиконання колишнім чоловіком судового рішення про виплату аліментів, ви маєте право вжити низку заходів для примусового стягнення заборгованості.

По-перше, зверніться до державної виконавчої служби з виконавчим листом, отриманим після рішення суду. Відповідно до Закону України "Про виконавче провадження", державний виконавець має право вжити заходів для стягнення заборгованості, включаючи арешт майна боржника, звернення стягнення на його доходи та інші активи.

По-друге, якщо боржник ухиляється від сплати аліментів, відповідно до статті 164 Кримінального кодексу України, йому може бути пред'явлено кримінальну відповідальність за злісне ухилення від сплати аліментів.

Щодо фінансової підтримки, ви можете розглянути можливість отримання соціальної допомоги. Відповідно до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", держава надає тимчасову допомогу на дітей у разі, якщо один із батьків ухиляється від сплати аліментів. Для цього потрібно звернутися до органів соціального захисту населення за місцем проживання.

Щодо кредиту, банки зазвичай вимагають підтвердження доходів для його надання, тому невиплата аліментів може ускладнити цей процес. Проте, можна розглянути варіанти кредитування, які не вимагають доказів доходу, але варто бути обережною з умовами таких кредитів.

Захищаючи свої права, важливо також зберігати всі документи, що підтверджують ваші дії щодо стягнення аліментів, та, за необхідності, звертатися за правовою допомогою до адвоката, який зможе представити ваші інтереси в суді або перед державними органами.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы