Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємне право в Україні: як розподілити спадщину в Мостиськах?

1
12:53, 29.09.2024
Спадкоємне право в Україні: як розподілити спадщину в Мостиськах?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як мешканець Мостиська, зіткнувся з проблемою розподілу спадщини після смерті родича. Наслідком цього стало конфлікт між спадкоємцями щодо поділу майна. Які права і обов'язки мають спадкоємці в такій ситуації? Які юридичні кроки потрібно підприйняти для вирішення конфлікту і законного розподілу спадщини відповідно до законодавства України? Куди звертатися за юридичною допомогою в Мостиськах та які аспекти варто врахувати під час вибору адвоката чи консультанта з цієї галузі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:35, 29.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні питання спадкування регулюються Цивільним кодексом України, зокрема розділом VI, в якому визначаються права та обов'язки спадкоємців. За статтею 1216 ЦК України, спадкоємцями можуть бути фізичні особи, які є живими на момент відкриття спадщини, і юридичні особи, які існують на цей момент.

Спадкоємці мають право прийняти спадщину або відмовитися від неї. Відповідно до статті 1268 ЦК України, для прийняття спадщини спадкоємець має шість місяців з дня відкриття спадщини. Якщо спадкоємець не вчинив дій, які свідчать про його прийняття, він вважається таким, що не прийняв спадщину, за винятком випадків, коли він фактично вступив у володіння чи управління спадковим майном (стаття 1269 ЦК України).

У разі конфлікту між спадкоємцями щодо поділу спадщини, можливо звернутися до суду для вирішення питання. Стаття 1277 ЦК України надає право кожному спадкоємцю звернутися до суду з вимогою про поділ спадщини. Судовий розгляд може включати оцінку майна, визначення часток кожного зі спадкоємців та інші аспекти, необхідні для справедливого розподілу.

Звернення за юридичною допомогою є важливим кроком для вирішення спадкових конфліктів. У Мостиськах можна звернутися до місцевих адвокатів або юристів, які спеціалізуються на спадковому праві. Вибираючи адвоката, варто враховувати його досвід, спеціалізацію, репутацію та рекомендації інших клієнтів. Закон України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" регулює діяльність адвокатів і гарантує дотримання етичних норм та професійних стандартів.

Крім того, можна звернутися до місцевих органів юстиції або юридичних консультацій, які можуть надати первинну юридичну допомогу. Важливо мати всі необхідні документи, що підтверджують право на спадщину, такі як свідоцтво про смерть, заповіт (якщо є), документи на майно тощо, для повного і ефективного надання юридичних послуг.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы