Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Насильство у сім'ї: як захистити себе?

1
14:30, 29.09.2024
Насильство у сім'ї: як захистити себе?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я жінка, яка стикається з ситуацією домашнього насильства з боку чоловіка. Які юридичні кроки я можу підняти для захисту себе та моїх дітей? Чи можу я подати заяву до поліції і які наслідки можуть бути для мого чоловіка? Як отримати розлучення з насильником та як забезпечити собі та дітям житло та фінансову підтримку під час процедури розлучення?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:22, 29.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У випадку домашнього насильства в Україні існує кілька юридичних кроків, які ви можете здійснити для захисту себе та ваших дітей:

1. **Звернення до поліції**: Ви маєте право подати заяву до поліції про вчинення домашнього насильства. Відповідно до статті 26 Закону України "Про запобігання та протидію домашньому насильству", поліція зобов’язана вжити заходів для вашого захисту, включаючи видачу термінового заборонного припису, який може заборонити кривднику наближатися до вас і ваших дітей або спілкуватися з вами.

2. **Забезпечення захисного припису**: В рамках цивільного судочинства ви можете звернутися до суду для отримання обмежувального припису, який може включати заборону наближення кривдника, встановлення обмеження на спілкування з дітьми та інші заходи (статті 350-1, 350-2 Цивільного процесуального кодексу України).

3. **Розлучення**: Ви можете ініціювати процедуру розлучення. Відповідно до статті 110 Сімейного кодексу України, ви маєте право подати заяву про розірвання шлюбу до суду. Суд може розглянути питання про розлучення навіть у разі відсутності згоди чоловіка, якщо буде доведено, що подальше спільне життя є неможливим.

4. **Фінансова підтримка**: Під час процедури розлучення ви можете звернутися до суду з позовом про стягнення аліментів на утримання дітей та, за необхідності, на ваше утримання, якщо ви перебуваєте у скрутному матеріальному становищі (статті 180-182, 75-76 Сімейного кодексу України).

5. **Житло**: Якщо спільне проживання з кривдником є неможливим, ви можете звернутися за допомогою до соціальних служб або центрів підтримки постраждалих від домашнього насильства, які можуть надати тимчасове житло.

Важливо пам’ятати, що кожна ситуація є унікальною, тому рекомендується звернутися за консультацією до юриста або адвоката, який допоможе розробити стратегію захисту з урахуванням всіх обставин вашої справи.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы