Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфеденційна інформація у військовому квітку

1
16:22, 09.07.2019
Конфеденційна інформація у військовому квітку
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, у військовому квітку (тимчасовому посвідченні) вказано номер статті за якою людину знято з військового обліку. За номером статті будь яка особа (в тому числі при працевлаштуванні може отримати медичну інформацію). Чи є це порушенням законодавства України з боку військомату, та чи можно вимагати надання військового квітка без вказання номеру статті?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:40, 09.07.2019
Консультирует юрист: Крикун Сергей

"ПОЛОЖЕННЯ про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України" ( https://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08 :
"II. Медичний огляд ...22. Оформлення постанов ВЛК:
22.1. Дані про тих, хто пройшов медичний огляд (прізвище, ім'я та по батькові, рік народження, військове звання, військова частина, місяць та рік призову на військову службу тощо), діагноз та постанова ВЛК про ступінь придатності до військової служби та про причинний зв'язок записуються в Книгу протоколів засідань ВЛК (ЛЛК).
Крім того, діагноз та постанови ВЛК записуються:
а) на військовослужбовців - у медичну книжку, за необхідності - у довідку ВЛК; ...
в) на військовозобов'язаних, резервістів - у Картку амбулаторного обстеження та медичного огляду, а зміст постанови комісії, крім того, - у військовий квиток та облікову картку. ..."
- внесення до військового квитка відомостей про результати ВЛК передбачено; більш того, не у вигляді статті, а прямо у вигляді діагнозу.

З іншої сторони.
"Основи законодавства України про охорону здоров'я" ( https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2801-12 :
"Стаття 39-1. Право на таємницю про стан здоров'я
Пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров'я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при його медичному обстеженні.
Забороняється вимагати та надавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування пацієнта." -
тобто, передбачено право пацієнта на таємницю свого здоров'я, заборону надання цієї інформації за місцем роботи.

Умова про запис до військового квитка інформацію про діагноз та постанову ВЛК в Положенні суперечить нормі Закону, при цьому Положення є підзаконним актом, має місце колізія права, за правилами вирішення якої підлягає до застосування нормативний акт більш вищої юридичної сили, тобто Закон.

Подайте на ім'я віськового комісара заяву (під реєстрацію його вручення на Вашому екземплярі) про незаконність запису до (тимчасового посвідчення) з наведеним обгрунтуванням, вчинення заходів щодо приховування вчиненого запису або про заміну тимчасового посвідчення. У випадку відмови або залишення без відповіді (протягом місяця) - подайте позов до суду (адміністративне судочинство) до військового комісара про визнання дії незаконною та вчинення певних дій.

______________
ksplaw57@ukr.net
top


Другие консультации


Мне 20 лет
18:15, 17.05.2014

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}